Masivní interiérové dveře a zárubně

Při slově "dveře" se každému jistě vybaví masivní celodřevěné dveře. Lidé je často používají již od nepaměti a dřevo je jediným staletími osvědčeným materiálem pro jejich výrobu. Masivní celodřevěné dveře jsou trvalou ozdobou každého domu a i prostý či obyčejný interiér dokážou esteticky pozvednout. Říkáme sice "celodřevěné" dveře, ale samozřejmostí jsou různé možnosti prosklení včetně volby různých dekorů dveřního skla.

 

Masivní dřevěné dveře vynikají neobyčejnou trvanlivostí - jsou-li vyrobeny klasickým způsobem s vysokým poměrem ruční práce. Každý jednotlivý kus masivních celodřevěných dveří je naprostým originálem a unikátem, který má díky dřevu svou osobitost, svou duši.

 

Masivní celodřevěné dveře, které dnes vybíráme, jsou z tvrdého dřeva - především buku a jasanu. Stromy, ze kterým dřevo pochází, byly zasazeny ještě před vznikem České republiky - za Rakouska Uherska. Mnoho generací se o tyto stromy staralo, aby dnes v podobě Vašich dřevěných dveří mohly zdobit Váš domov a díky své kvalitě a trvanlivosti i domovy Vašich dětí a možná i jejich dětí ...

© 2015